+ 48 732 627 627

Cryo T-Shock – zabieg szoku termicznego

HOME  »  ZABIEGI  »  Cryo T-Shock

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące szok termiczny

Rozwój technologiczny warunkuje pojawianie się nowych, innowacyjnych technik i urządzeń w obszarze medycyny estetycznej. Bazując na termografii i krioterapii, udało się stworzyć skuteczną, rewolucyjną metodę przeciwstarzeniową. Cryo T-shock to urządzenie eliminujące tkankę tłuszczową, redukujące cellulit, czy liftingujące twarz.

Jak działa CRYOTSHOCK?

CRYOTSHOCK wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany .

Zabiegi CRYOTSHOCK niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury.

Wyniki, które osiąga CRYOTSHOCK, dotyczą również skóry twarzy i szyi. Natychmiast poprawia wygląd twarzy, napinając skórę i tworząc zdrowy blask. Wiele sesji powoduje wzrost kolagenu i elastyny ​​przywracając młodszy, świeższy wygląd.

Zabiegi na twarz

Zabieg maszyną Cryo t-shock wokół oczu, twarzy, szyi i dekoltu uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu powodując wygładzenie linii twarzy, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut. Wskazaniem do zabiegów są między innymi:

Zabiegi na ciało

CRYOTSHOCK redukuje złogi tłuszczowe i cellulit, wykorzystuje ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych – w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.

Modelowanie CRYOTSHOCK doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę pozostawiając ją zdrowszą i bardziej elastyczną.

Cryo T-shock – przeciwwskazania

Cryo T-shock nie należy do inwazyjnych urządzeń, jest bezbolesny i może być stosowany przez zdecydowaną większość osób. Istnieje jednak szereg przeciwwskazań, o których warto wiedzieć, aby z pełną świadomością móc podjąć decyzję o przystąpieniu do zabiegu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do możliwości skorzystania z usługi Cryo T-Shock, sugerujemy wcześniejszą konsultację ze specjalistą. Do najczęstszych przeciwwskazań należą:

  • choroby nerek
  • choroby nowotworowe
  • cukrzyca
  • ciąża
  • uczulenie na zimno
  • choroby lub uszkodzenia skórne
  • stany zapalne skóry

Zabiegi w obszarze fizjoterapii

CRYOTSHOCK rozluźnia mięśnie i przyspiesza ich regenerację. Zmniejsza stany zapalne, odczucia bólowe oraz obrzęk po urazach i zabiegach chirurgicznych. Skraca okres rekonwalescencji i jest niezastąpionym urządzeniem w przypadkach

Cryo t-shock – cena

W przypadku oferowanej usługi z zastosowaniem rewolucyjnych technik Cryo T-Shock, cena zabiegu uwarunkowana jest przede wszystkim ilością serii i obszarem, jaki ma zostać poddany kriolipolizie i liftingowi termicznemu. Szczegółowe informacje o cenie zabiegu znajdują się w zakładce CENNIK. W przypadku jakichkolwiek pytań w tej kwestii, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Świadomość klientów jest jednym z fundamentalnych aspektów naszej działalności.

Cryo t-shock – opinie

Skuteczność naszych działań potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Korzystamy z profesjonalnego, sprawdzonego, atestowanego sprzętu, który przynosi szybkie i zadowalające efekty już po pierwszym zabiegu. Rewolucyjna technologia Cryo T-Shock przynosi szereg wymiernych korzyści nie tylko w postaci efektów wizualnych, ale także w kontekście zdrowia fizycznego. Redukcja obrzęków, bólów głowy, czy minimalizacja skurczy mięśniowych to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie technologia Cryo T-Shock.

CRYO T-SHOCK

ZABIEGI DLA KOBIET

Zabiegi na twarz Cryo T-shock

Cryo T-shock to połączenie kriolipolizy i liftingu termicznego w jednej technologii. Zabieg ten spowoduje redukcję zmarszczek, zagęszczenie skóry oraz uruchomi produkcję głębokich warstw kolagenu. Cryo T-shock skutecznie eliminuje podwójny podbródek oraz wygładza i napina luźną skórę.

Ujędrnianie i modelowanie Cryo T-shock

Urządzenie Cryo T-shock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości Cryo T-shock umożliwia redukcję złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawia jędrność i kondycję skóry.

Zabieg fizjoterapeutyczny Cryo T-shock

Cryo T-shock jest urządzeniem o szerokim spektrum działania do walki z redukcją bólu, redukcją stanów zapalnych i redukcją obrzęków. Po wcześniejszej konsultacji jesteśmy w stanie zaopiekować się każdą partią ciała i odpowiednio zastosować miejscową krioterapię.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Zabiegi na twarz Cryo T-Shock

Cryo T-shock to połączenie kriolipolizy i liftingu termicznego w jednej technologii. Zabieg ten spowoduje wygładzenie linii twarzy, rozjaśnienie, redukcję głębokich zmarszczek oraz zagęszczenie skóry. Cryo T-shock skutecznie redukuje podwójny podbródek.

Zabieg fizjoterapeutyczny Cryo T-shock

Cryo T-shock jest urządzeniem o szerokim spektrum działania do walki z redukcją bólu, redukcją stanów zapalnych i redukcją obrzęków. Po wcześniejszej konsultacji jesteśmy w stanie zaopiekować się każdą partią ciała i odpowiednio zastosować miejscową krioterapię.

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 6-8 zabiegów (w zależności od wskaźnika BMI) w odstępie czasowym około 7 dni.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi Cryo T-shock możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, TC Cryo, elektrostymulacją mięśni EMS, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.