+ 48 732 627 627

Zabieg VelaShape 3

HOME  »  ZABIEGI  » VelaShape 3

Modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry za pomocą VelaShape jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Wygląd zewnętrzny jest dla wielu osób niezwykle istotny. Z tego względu stosują one różnego rodzaju diety, regularnie ćwiczą i dbają o zdrowie, dzięki czemu udaje im się utrzymać wymarzoną sylwetkę. Często zdarza się jednak, że wszystkie te elementy nie dają upragnionego efektu, dlatego trzeba wesprzeć ich działanie. Na całe szczęście zarówno nauka, jak i medycyna przez ostatnie lata bardzo się rozwinęły, dzięki czemu na rynku pojawiło się mnóstwo różnych rozwiązań. Dzięki temu istnieje możliwość skutecznego wymodelowania sylwetki.

Wśród tego typu propozycji znajduje się zabieg VelaShape III umożliwiający uzyskanie wymarzonych kształtów sylwetki. Co więcej, pomaga sprawić, że skóra staje się bardziej jędrna. Jeżeli poszukują Państwo skutecznych zabiegów dających właśnie taki efekt – to miejsce jest odpowiednie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybrany obszar ciała pacjenta jest precyzyjne podgrzewany specjalnym urządzeniem na poziomie głębszych warstw skóry i tkanki tłuszczowej. VelaShape emituje fale RF oraz podczerwień do temperatury 50-55°C, co przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych i stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych.
Połączone jest to z masażem mechanicznym i podciśnieniowym, co redukuje obrzęki, uelastycznia tkankę łączną i dodatkowo daje możliwość maksymalnego odprężenia się w czasie zabiegu.

Podciśnienie – poprawia lokalne krążenie krwi i limfy, zwiększa głębokość działania prądu RF oraz podczerwieni.

Podczerwień – podgrzewa skórę do głębokości około 3 mm, ułatwia przenikania w głąb fali radiowej RF.

Masaż mechaniczny – likwiduje zwłóknienia w skórze oraz pozwala na drenaż limfatyczny usuwający zastoje limfy.

Biopolarny prąd RF – ujędrnia skórę i podgrzewa tkankę tłuszczową do głębokości 2 cm.

Do zabiegu VelaShape używa się dwóch rodzajów aplikatorów. Duży aplikator z dwoma rolkami wykorzystywany jest do zabiegów na dużych partiach ciała, natomiast mały aplikator stosowany jest na małych powierzchniach np. ręce, boczki.

VelaShape III - opinie zadowolonych klientów

Zabieg VelaShape III cieszy się ogromną popularnością. Zresztą nie ma się co dziwić na taki stan rzeczy – jest on bowiem niezwykle skuteczny oraz daje doskonałe efekty. Wiele osób, które skorzystały już z tego rozwiązania, wystawiło bardzo pozytywną opinię na jego temat, chwaląc całokształt uzyskanych rezultatów, jak i czas potrzebny do ich osiągnięcia za pomocą zabiegu.

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając klientom wysokiej jakości usługi. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na różnych zabiegach na ciało z wykorzystaniem posiadanych przez nas specjalistycznych urządzeń. Co więcej, personel posiada ogromną wiedzę na temat efektów, jakie można za ich pomocą uzyskać. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że w razie potrzeby służymy rzetelną poradę dotyczącą wyboru odpowiedniego zabiegu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani VelaShape III, uprzejmie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące zabiegu i z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie związane z nim pytania.

Maszyna Vela Shape 3

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 10-12 zabiegów.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi masażu podciśnieniowego VelaShape możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, TC Cryo, CryoTshock, falą radiową RF.