+ 48 732 627 627

Kriolipoliza Cryo Angle 360

HOME  »  ZABIEGI  » Cryo Angle 360

Wymrażanie tkanki tłuszczowej

Obecność tkanki tłuszczowej w ludzkim ciele jest jak najbardziej naturalna, jednak trzeba pamiętać o tym, że bardzo szybko może się ona rozrastać. Wystarczy siedzący tryb życia i nieodpowiednia dieta, aby błyskawicznie zyskać kilka kilogramów, co może negatywnie wpłynąć na zdrowie, percepcję własnego ciała oraz poczucie własnej wartości. Zrzucanie zbędnej wagi to natomiast proces długotrwały i wymagający ciągłego kontrolowania tego, co się spożywa oraz regularnych ćwiczeń.

Istnieją jednak metody, które pozwalają na przyspieszenie całego procesu usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej z ciała i poprawę swojego wyglądu. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii związanych z wykorzystaniem ujemnych temperatur oraz ich oddziaływania na ludzkie ciało, specjaliści opracowali specjalne urządzenia, dzięki którym istnieje możliwość wymrażania tkanki tłuszczowej. Termin ten może brzmieć zagadkowo, jednak sam zabieg jest dosyć prosty, nieinwazyjny, a przy tym niezwykle skuteczny.

Jednym z najpopularniejszych sprzętów do wymrażania tkanki tłuszczowej jest CRYO ANGLE 360, z którego korzystamy w Kriomedica. Każdą osobę zainteresowaną tego typu zabiegiem z użyciem prezentowanego urządzenia zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Maszyna Cryo Angle wykorzystuje kriolipolizę kontrastową, która służy do konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany tym urządzeniem w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod usuwania niechcianej tkanki tłuszczowej, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując, a jednocześnie nie ingeruje w stan nerwów czy skóry.

Badania kliniczne nie wykazały żadnych skutków ubocznych, a zabieg jest bezbolesny. Urządzenie posiada 4 głowice, którymi spokojnie możemy poddać zabiegowi mniejsze partie ciała takie jak brzuch, ręce czy wewnętrzna strona ud. Głowica używa delikatnego podciśnienia, aby wciągnąć tkankę pomiędzy panele zamrażające. Komórki tłuszczowe są poddawane działaniu temperatur od -10 do + 45 stopni po czym są naturalnie metabolizowane przez układ limfatyczny. Należy jednak pamiętać, że zabieg ten nie służy do leczenia otyłości.

Wymrażanie tkanki tłuszczowej - cena i opinie

Ze względu na specyfikę zabiegu, cena wymrażania tkanki tłuszczowej zostaje ustalona z każdą osobą indywidualnie. Nie jest ona jednak zbyt wygórowana. Dzięki temu niemal każdy może skorzystać z zabiegu wymrażania tkanki tłuszczowej. Opinie wielu osób, które miały już okazję skorzystać z tego zabiegu, bardzo go sobie chwalą. Najczęściej wspominają o szybko widocznych efektach i fenomenalnych rezultatach jego stosowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zabiegiem z użyciem CRYO ANGLE 360 do kontaktu. Podczas rozmowy specjalista objaśni wszelkie szczegóły związane z przeprowadzeniem całego procesu, a także udzieli drobiazgowych odpowiedzi na wszelkie związane z nim pytania. Nie warto zwlekać dłużej – zachęcamy do wypróbowania tej propozycji już dziś.

Maszyna Cryo Angel 360

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 6-8 zabiegów.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi Cryo Angle możemy również połączyć z TC Cryo, Cryo T-shock, elektrostymulacją mięśni EMS, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.