+ 48 732 627 627

Drenaż limfatyczny
BTL LYMPHASTIM

HOME  »  ZABIEGI  » Drenaż limfatyczny BTL LYMPHASTIM

Drenaż limfatyczny BTL LYMPHASTIM

Zabieg BTL LYMPHASTIM jest formą masażu, który pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając jednocześnie stan organizmu.

Stymulując odpowiednie punkty na ciele usprawnia się pracę komórek oraz reguluje krążenie krwi. Dzięki poprawie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz przemiany materii w partiach skórnych, podskórnych i mięśniach, skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, eliminując tym samym cellulit. Kuracja zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, przyczyniając się tym samym to zniwelowania efektu zimnych stóp.

Na czas zabiegu, pacjent ubierany jest w specjalny strój napełniany powietrzem. Kombinezon udrażnia węzły limfatyczne, przyczyniając się do lepszego oczyszczenia organizmu. Uciskowy masaż sekwencyjny to bardzo przyjemna forma zabiegu. Jest podobny do masażu, a pacjenci podczas jego trwania odczuwają lekkość i odprężenie. Urządzenie BTL LYMPHASTIM działa na zasadzie przerywanego pneumatycznego ucisku (presoterpaia), wykorzystuje przesuwającą się falę uciskową do wykonania kompresyjnego drenażu limfatycznego. Zabieg nie wymaga wsparcia farmakologicznego, przez co jest chętnie wybierany przez pacjentów ceniących sobie naturalne formy terapii. Drenaż limfatyczny zajmuje około godziny. Procedura ta jest w pełni bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Szczególnie ważną funkcję drenaż limfatyczny spełnia u kobiet po mastektomii, które miały usunięte węzły chłonne pachowe. W takim przypadku w okolicach ramion pojawiają się obrzęki, których usuwanie skutecznie wspomaga drenaż limfatyczny (masaż uciskowy).

BTL LYMPHASTIM ❤️ drenaż limfatyczny dzięki niemu:
SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 8-10 zabiegów.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi BTL Lymphastim możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, TC Cryo, CryoTshock, elektrostymulacją mięśni EMS, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.