+ 48 732 627 627

Elektrostymulacja tkanki mięśniowej EMSlim

HOME  »  ZABIEGI  » EMSlim

Elektrostymulacja mięśni
z podgrzewaniem tkanek RF

Zabieg oparty na dostarczaniu odpowiednio dopasowanych impulsów elektrycznych, dzięki którym w mięśniach powstają dodatkowe skurcze. Oprócz stymulacji tkanki mięśniowej spalana jest tkanka tłuszczowa, zabieg trwa 30 minut, a jedna sesja EMSlim daje efekt porównywalny z 30 000 brzuszków lub przysiadów.

EMS jest stosowana również w rehabilitacji jako sposób na zapobieganie atrofii mięśni u pacjentów o ograniczonych możliwościach ruchowych oraz w leczeniu przewlekłego bólu (na przykład kręgosłupa), redukcji napięć mięśniowych, jako element profilaktyki przeciwzakrzepowej po zabiegach chirurgicznych oraz podczas leczenia niektórych schorzeń układu krwionośnego związanych z lokalnym niedokrwieniem poszczególnych partii ciała.

Zabiegi EMS nie obciążają stawów, mogą być wykonywane dla osób w każdym wieku. Metoda wspomaga odchudzanie i rozbudowę mięśni, ale również jest nieocenioną pomocą w terapii łagodzenia bólu stawów i układu kostnego.

W Kriomedica Suwałki wykonywane są także zabiegi specjalną głowicą na mięśnie dna miednicy (Mięśnie Kegla), które znakomicie sprawdzają się przy problemach z nietrzymaniem moczu i przeciwdziałają chorobom prostaty w przypadku mężczyzn.

IMG_20220525_092242-scaled.jpg

ELEKTROSTYMULACJA TKANKI MIĘŚNIOWEJ (EMS)

Elektrostymulacja mięśni

EMSlim Neo Beauty Machine to maszyna, która w nieinwazyjny sposób spali nam tkankę tłuszczową jednocześnie budując i stymulują mięśnie. Jest to idealne rozwiązanie dla „leniuszków” czyli osób, które nie lubią ćwiczyć lub są zabiegane i nie mają na to czasu, a jednocześnie potrzebują chwili relaksu dla siebie. Idealnie sprawdzi się dla osób po kontuzjach jako początek drogi powrotnej do intensywnych ćwiczeń fizycznych. Naszą maszynę wyróżnia to, że posiada technologię RF, czyli funkcję nagrzewania tkanki tłuszczowej, która przyspiesza jeszcze jej spalanie. Dodatkowo Nasze urządzenie jest wyposażone w platformę, która służy do ćwiczeń mięśni dna miednicy u kobiet jak i u mężczyzn. Mięśnie dna miednicy są tematem ważnym gdyż dzięki nim zapobiega to nietrzymaniu moczu lub opuszczania się narządów rodnych u kobiet lub przeciwdziała chorobom prostaty w przypadku mężczyzn. Utrzymanie dobrej kondycji mięśni dna miednicy (mięśni Kegla) są gwarancją dobrego funkcjonowania układu moczowego, trawiennego i seksualnego.

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 10-12 zabiegów.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi elektrostymulacji EMS możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, TC Cryo, CryoTshock, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.