+ 48 732 627 627

Cryo T-Shock – zabieg szoku termicznego

HOME  »  ZABIEGI  »  Cryo T-Shock

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące szok termiczny

w zabiegach odmładzających i wyszczuplających.
Połączenie kriolipolizy i liftingu termicznego w jednej technologii.

Jak działa CRYOTSHOCK?

CRYOTSHOCK wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany .

Zabiegi CRYOTSHOCK niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury.

Wyniki, które osiąga CRYOTSHOCK, dotyczą również skóry twarzy i szyi. Natychmiast poprawia wygląd twarzy, napinając skórę i tworząc zdrowy blask. Wiele sesji powoduje wzrost kolagenu i elastyny ​​przywracając młodszy, świeższy wygląd.

Zabiegi na twarz

Zabieg maszyną Cryo t-shock wokół oczu, twarzy, szyi i dekoltu uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu powodując wygładzenie linii twarzy, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut. Wskazaniem do zabiegów są między innymi:

Zabiegi na ciało

CRYOTSHOCK redukuje złogi tłuszczowe i cellulit, wykorzystuje ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych – w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.

Modelowanie CRYOTSHOCK doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę pozostawiając ją zdrowszą i bardziej elastyczną.

Zabiegi w obszarze fizjoterapii

CRYOTSHOCK rozluźnia mięśnie i przyspiesza ich regenerację. Zmniejsza stany zapalne, odczucia bólowe oraz obrzęk po urazach i zabiegach chirurgicznych. Skraca okres rekonwalescencji i jest niezastąpionym urządzeniem w przypadkach

ZABIEGI DLA KOBIET

Zabiegi na twarz Cryo T-shock

Cryo T-shock to połączenie kriolipolizy i liftingu termicznego w jednej technologii. Zabieg ten spowoduje redukcję zmarszczek, zagęszczenie skóry oraz uruchomi produkcję głębokich warstw kolagenu. Cryo T-shock skutecznie eliminuje podwójny podbródek oraz wygładza i napina luźną skórę.

Ujędrnianie i modelowanie Cryo T-shock

Urządzenie Cryo T-shock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości Cryo T-shock umożliwia redukcję złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawia jędrność i kondycję skóry.

Zabieg fizjoterapeutyczny Cryo T-shock

Cryo T-shock jest urządzeniem o szerokim spektrum działania do walki z redukcją bólu, redukcją stanów zapalnych i redukcją obrzęków. Po wcześniejszej konsultacji jesteśmy w stanie zaopiekować się każdą partią ciała i odpowiednio zastosować miejscową krioterapię.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Zabiegi na twarz Cryo T-Shock

Cryo T-shock to połączenie kriolipolizy i liftingu termicznego w jednej technologii. Zabieg ten spowoduje wygładzenie linii twarzy, rozjaśnienie, redukcję głębokich zmarszczek oraz zagęszczenie skóry. Cryo T-shock skutecznie redukuje podwójny podbródek.

Zabieg fizjoterapeutyczny Cryo T-shock

Cryo T-shock jest urządzeniem o szerokim spektrum działania do walki z redukcją bólu, redukcją stanów zapalnych i redukcją obrzęków. Po wcześniejszej konsultacji jesteśmy w stanie zaopiekować się każdą partią ciała i odpowiednio zastosować miejscową krioterapię.

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 6-8 zabiegów (w zależności od wskaźnika BMI) w odstępie czasowym około 7 dni.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi Cryo T-shock możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, TC Cryo, elektrostymulacją mięśni EMS, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.