+ 48 732 627 627

Kriolipoliza kontrastowa TC Cryo

HOME  »  ZABIEGI  »  TC CRYO

Bezkonkurencyjne urządzenie medyczne

do walki z tkanką tłuszczową na dużych obszarach ciała.

W Kriomedica Suwałki dbamy o najwyższy komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Kierujemy się nie tylko efektami zabiegowymi popartymi badaniami naukowymi, ale również profilem bezpieczeństwa urządzenia. Aparaturą, która spełnia wszelkie nasze wymagania jest TC Cryo, innowacyjne rozwiązanie na światowych rynkach. Tc Cryo stanowi synergistyczne połączenie ciepła i zimna, które indukuje utratę opornej tkanki tłuszczowej, w obszarze brzucha, ud, pośladków a także wokół narządów np. wątroby.

Jak działa TC CRYO

Badania kliniczne przeprowadzone na Uniwersytecie w Maastricht w Holandii potwierdziły skuteczność TC CRYO w zabiegach modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie bazuje na kriolipolizie kontrastowej, która polega na przemiennym skrajnym wychładzaniu i nagrzewaniu tkanki tłuszczowej. Prowadzi to do zmiany białego tłuszczu w brązowy, który zostanie „spalony” w trakcie następnych zabiegów. Dochodzi również do spowolnienia produkcji nowych, białych komórek tłuszczowych. W wyniku zabiegu nie tylko zmniejszy się poziom tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym, ale skóra stanie się również jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Aparat TC Cryo to certyfikowane medyczne urządzenie ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania. Wywołany w ten sposób szok termiczny skutkuje znacznym zwiększeniem tempa spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak w wyniku uwolnienia do organizmu dwóch hormonów IRYZYNY i FGF21.

Iryzyna jest nazywana hormonem „wysiłku fizycznego”. FGF21 powstaje w wątrobie. Powodują one między innymi:

SZOK TERMICZNY

ZC2.png

A TKANKA TŁUSZCZOWA

ZABIEGI DLA KOBIET

Redukcja tkanki tłuszczowej TC CRYO; różne obszary

Redukcja tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała poprzez kriolipolizę kontrastową, najnowszym urządzeniem medycznym TC CRYO. Naprzemienne schładzanie i podgrzewanie tkanki tłuszczowej wywołuje szok termiczny powodując zamianę białego tłuszczu w brązowy, który w sposób naturalny jest metabolizowany i wydalany przez nasz organizm. Jednym ze wskazań jest insulinooporność i związana z nią zazwyczaj otyłość brzuszna.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Redukcja tkanki tłuszczowej TC CRYO brzuch + boki

Redukcja tkanki tłuszczowej na obszarze brzucha i boczków poprzez kriolipolizę kontrastową, najnowszym urządzeniem medycznym TCCRYO. Naprzemienne schładzanie i podgrzewanie tkanki tłuszczowej wywołuje szok termiczny powodując zamianę białego tłuszczu w brązowy, który jest następnie metabolizowany i wydalany przez nasz organizm.

SERIA ZABIEGOWA

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonać 6-8 zabiegów (w zależności od wskaźnika BMI) w odstępie czasowym około 7 dni.

TERAPIA ŁĄCZONA

Zabiegi TC CRYO możemy również połączyć z kriolipolizą Cryo Angel, CryoTshock, elektrostymulacją mięśni EMS, falą radiową RF oraz masażem podciśnieniowym VelaShape.