+ 48 732 627 627

Krioterapia to zabieg znany ludzkości od wieków. Już od dawna wykorzystuje się zbawienne właściwości zimna, które wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz zmniejsza obrzęki. Dawniej stosowano w tym celu śnieg bądź lód – dzisiaj korzysta się z nowoczesnych, innowacyjnych urządzeń medycznych, które emitują na całe ciało lub jego część ciekły azot. W naszym kompleksowym centrum Kriomedica wykonujemy zabiegi krioterapii nie tylko w celach zdrowotnych. Wiele z nich służy poprawie wyglądu skóry i modelowaniu sylwetki.

Krioterapia – zabiegi na ciało o niezwykłym działaniu

W naszym centrum korzystamy wyłącznie z certyfikowanych sprzętów medycznych, które odznaczają się jakością najwyższej klasy jakością. Zabiegi wykonują specjaliści wykształceni w tym zakresie, dlatego nasi pacjenci mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo i podczas ich trwania mogą się zrelaksować.

Kriolipoliza kontrastowa TC Cryo – skuteczna krioterapia na ciało

Jednym z najczęściej wybieranym zabiegiem krioterapii ciała w naszej klinice jest Kriolipoliza kontrastowa TC Cryo. Wykazuje doskonałą skuteczność w walce z tkanką tłuszczową, nawet tą najbardziej oporną, która gromadzi się między innymi w okolicach brzucha, pośladków, a nawet na narządach wewnętrznych, takich jak wątroba. Urządzenie TC Cryo oddziałuje na tkankę tłuszczową naprzemiennie zimnem i ciepłem, wywołując szok termiczny. Dzięki temu przekształca się ona w tłuszcz brązowy, który następnie ulega metabolizacji i wydaleniu. Jest to zabieg krioterapii polecany w szczególności osobom insulinoodpornym.

Cryo T-Shock – innowacyjny zabieg krioterapii ciała

Osoby, które pragną poprawić swoją sylwetkę oraz zdrowie, coraz częściej decydują się na krioterapię ciała. Działanie zabiegu Cryo T-Shock oparte jest o działanie szoku termicznego i stanowi połączenie kriolipolizy oraz liftingu termicznego. Rezultaty to między innymi zniszczenie tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie produkcji kolagenu, dzięki czemu sylwetka wygląda pięknie, a skóra jest napięta i wygładzona. Z tego zabiegu krioterapii ciała mogą skorzystać także osoby, które chcą przyspieszyć proces leczenia świeżych urazów, zmniejszyć bóle skurczowe czy migrenowe.

Krioterapia całego ciała – zabieg CryoSpace

Krioterapia całego ciała odbywa się w nowoczesnej kabinie. Taki zabieg nazywany jest również krioterapią ogólnoustrojową. Na organizm oddziałuje wówczas temperatura około -195 stopni Celsjusza, co pobudza organizm do regeneracji. Regularne poddawanie się zabiegowi pozwala zwiększyć poziom hormonów ACTH, testosteronu (u mężczyzn) oraz kortyzonu. Poprawie ulega stan skóry, nastrój, a nawet libido. Zabieg krioterapii ciała wspomaga również odchudzanie, a ponadto mogą z niego skorzystać osoby cierpiące na depresję i lęki, a także bezsenność. Dzięki krioterapii całego ciała objawy tego typu ulegają zmniejszeniu.

Kriolipoliza Cryo Angle 360 – nowoczesna krioterapia na ciało

Kriolipoliza Cryo Angle 360 to wyjątkowo skuteczna krioterapia ciała. Działanie zabiegu jest nieinwazyjne, jednak pozwala uzyskać niebanalne efekty. Dzięki niemu możliwe jest pożądane wykonturowanie ciała, a także zredukowanie tkanki tłuszczowej na wybranych obszarach. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i przebiega z wykorzystaniem czterech głowic, które emitują temperaturę w zakresie od -10 do -45 stopni Celsjusza, co sprawia, że komórki tłuszczowe ulegają naturalnemu metabolizowaniu, a następnie są wydalane przez organizm.

Krioterapia na ciało – cena

Coraz więcej osób poddaje się zabiegom krioterapii na ciało. Cena jest uzależniona od ilości sesji zabiegowych. Im jest ich więcej, tym lepsze będą uzyskane efekty. Kriolipoliza kontrastowa TC Cryo przyniesie najlepsze rezultaty po około 6-8 zabiegach, podobnie Cryo T-Shock i natomiast kriolipoliza Cryo Angle 360, krioterapia ogólnoustrojowa natomiast oferowana jest w pakietach po 5, 10 i 20 sesji. Wiele z wymienionych zabiegów krioterapii można ze sobą łączyć. W celu uzyskania porady dotyczącej optymalnej ilości sesji oraz rodzajów zabiegów zapraszamy serdecznie do kontaktu.